Чи можна використовувати макети 3D-друку?

Все частіше архітектори та інженери вдаються до 3D-друку, щоб краще представити свої макети замовнику. Сьогодні такий підхід може бути реалізований без проблем завдяки 3D-принтерам і різним варіантам матеріалу для такого друку. Така візуалізація здатна відтворити майбутній проект будь-якої будівлі, ландшафтний дизайн і що-небудь з точністю до дрібниць. Клієнти задоволені такою роботою, адже дизайнер може відтворити план максимально точно або навіть точно. З такими макетами працювати набагато простіше, і створити їх сьогодні простіше, тоді як 20 років тому це вимагало використання клею і картону, і вносити зміни в такі макети було дуже складно і потрібно було переробляти всю роботу з нуля.

Фахівцям стало набагато простіше спілкуватися з клієнтами і знаходити з ними спільну мову на проектах. 3D-модель можна опрацювати відразу на комп’ютері за допомогою спеціальної програми і отримати готову модель в прискореному режимі. Клієнт просто отримує готову модель, знайомиться з будівельним майданчиком, але з заздалегідь наданими даними і конкретними розмірами. 3D-друк допомагає заощадити не тільки гроші, але і ваш дорогоцінний час, з його допомогою можна створювати постійні і більш складні моделі і проекти, при цьому ваш дохід також збільшується, адже продажі також збільшуються.

Орієнтація на клієнта для кваліфікованих фахівців

Індустрія АЕК вважається однією з найбільш конкурентоспроможних, де дизайнери повинні невтомно працювати над створенням своїх архітектурних ідей, адже саме від цього залежить рівень продажів і дохід від виконаних планів і проектів. Для того щоб замовник зміг прийняти обґрунтоване і обґрунтоване рішення – йому потрібна конкретна візуалізація свого плану, тобто краще надати компоненти завдання, запропонованого дизайнером, відразу в матеріальній формі. Архітектори, орієнтовані на своїх клієнтів, вже давно перейшли на 3D-друк своїх макетів, адже це вигідно всім сторонам:

  • 3D-макет передає чіткі деталі, де ви можете побачити всі об’єкти в точних розмірах, але при меншому масштабуванні. Тобто представлений будинок буде виглядати точно так, як би виглядав в реальності, але в пропорційно менших розмірах. Робота з картоном займе більше часу і нервів, при цьому планування буде побудовано за точно визначеними параметрами.
  • Замовник знайомиться з готовим проектом, тобто у нього є чітке уявлення про те, де і яке приміщення, вікно, двері, і все інше буде розташовуватися і в кінці не буде проблем і непорозумінь.
  • Ви завжди можете опрацювати правки без проблем відразу з клієнтом, він може вносити зміни, але вам не потрібно витрачати багато часу на створення макета вручну. Дизайнер просто вводить оновлені дані в спеціальну програму, яка автоматично змінює макет.

3D-друк макетів допомагає дизайнерам залучати більше клієнтів до своїх ідей, тим самим примножуючи свій дохід. З появою 3D-принтерів компаніям стало легше, з’явилося більше можливостей, і проекти не були такими трудомісткими, як раніше. Ескізи, малюнки і картонні моделі непогані, але саме тривимірне зображення дає можливість співпрацювати з замовником без зайвих проблем і не витрачаючи величезну кількість часу.

Дизайн економії часу

Зручно, що дизайнери, інженери та інші виконавці можуть виконати роботу різної складності за кілька годин, тоді як до того ж проекту могли знадобитися тижні, а іноді навіть місяці. Спочатку завжди створювався малюнок, інженер спілкувався з клієнтами і малював проект за заданими даними, але креслення не зрозумілі кожному замовнику, тому подальша деталізація була необхідна за допомогою картонної компонування. Саме будівництво цього макета зайняло дуже багато часу. Але наша сучасність не терпить затримок, все потрібно зробити якомога швидше, інакше хтось інший зробить це швидше. Візуалізація та 3D-допомога в наступному:

  • 3D-проект допоможе показати, як саме між собою функціонують різні компоненти конструкцій, наприклад, такі як кріплення елементів і кріплень. Як правило, такі варіанти візуалізації використовуються для побудови максимально точного плану конкретної структури.
  • Дизайнер або інженер отримує можливість працювати відразу над декількома 3D-моделями, що дозволяє тестувати і оцінювати різні інтерпретації, замінювати деякі елементи і показувати, як він буде виглядати з іншими кімнатами в тому чи іншому проекті.
  • Дизайнери з 3D-моделюванням отримують можливість опрацювати проект необхідну кількість разів, витративши при цьому мінімальну кількість часу. Навіть працювати паралельно з іншими замовленнями стає набагато простіше. При цьому навіть правки можуть бути введені без необхідності збільшення тривалості проекту, так як це робиться дуже швидко.

На 3D-принтері може бути створений не тільки цілий макет, це можуть бути просто структурні елементи, які згодом потрібно підключити або опрацювати окремо. Щоб надати замовнику макет з попередньо ілюстрованими вимогами, необхідно ввести точні дані в програму, яка імітує цифрову тривимірну архітектурну модель.

Faq

При друку макетів з’явилося прилипання матеріалів до платформи, що робити?

У цій ситуації найкраще допомагає саме синя стрічка – вона допоможе захистити насадку, дно об’єкта стане матовим, об’єкт буде легше відокремити від друкарського столу.

Чи є якийсь конкретний пластик, який підходить спеціально для макетів?

Все залежить від конкретного порядку і конкретного макета. Існує велика кількість пластикових варіантів, деякі оптимальні для більш точних презентацій, деякі більше підходять для аматорських або не настільки точних макетів.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]