ВИГОТОВИМО В ТЕРМІН
АБО ВІДДАМО БЕЗКОШТОВНО!
СВОЇ ПРОЕКТИ НАМ ДОВІРИЛИ

І ще 152 компанії, подивитись все

Послуги 3Д Друку!
1Стандартний FDM друк:
Метод пошарового наплавлення. Технологія дозволяє створювати вироби з широкого спектру матеріалів з різними характеристиками та властивостями.

Висота шару:

 • 0,1-0,3 мм. (100-300 мікрон).
Область друку:

 • до 600х600х900 мм.
Мінімальне замовлення:

 • 300 грн.

Матеріал/Висота шару Стандартна
якість
300 мікрон
Оптимальна
якість
200 мікрон
Высока
якість
100 мікрон
Стандартні (ABS, PLA) від 5,5 грн/грам від 8 грн/грам від 15,3 грн/грам
Високоміцні та ударостійкі від 5,8 грн/грам від 8,3 грн/грам від 15,6 грн/грам
Гнучкі та гумоподібні від 7,8 грн/грам від 10,2 грн/грам від 17,6 грн/грам
Декоративні та спеціальні від 8 грн/грам від 10,4 грн/грам від 17,8 грн/грам
2 Високоточний SLA та DLP друк:

Надточний метод створення виробу шляхом затвердіння фотополімерної смоли під впливом УФ-випромінювання. Застосовується для створення виробів, що випалюються в ювелірній справі, надточних прототипів, предметів. складної геометрії, майстер-моделей для лиття.

Висота шару:

 • от 0.025 до 0.1 мм. (25-100 мікрон)
Область друку:

 • до 145х145х175мм. Formlabs.
Мінімальне замовлення:

 • 300 грн.

Ціна формується виходячи з безлічі факторів таких як вага, тривалість друку, вид фотополімерної смоли та висота шару. Для точної оцінки вартості виробу потрібно надіслати нам 3д модель у форматі .stl або .obj.

Вид матеріалу/Висота шару 100 мікрон 50 мікрон 25 мікрон
Фотополімер стандартний від 29,7 грн/грам від 31,7 грн/грам від 34,1 грн/грам
Інженерні фотополімери від 35,6 грн/грам від 36 грн/грам від 36,7 грн/грам
Фотополімер ливарний (Castable Wax) - від 40,2 грн/грам від 45,2 грн/грам
Важливо знати перед замовленням друку на 3d принтері!
1Відсоток внутрішнього заповнення:
Впливає на міцність та вагу виробу.
Усередині виробу принтер друкує решітку жорсткості, яка розподіляє
навантаження на виріб.  Заповнення може варіюватися від 0% до 100%, залежно від ваших побажань та умов експлуатації.
Часткове заповнення допомагає домогтися багаторазової економії
засобів та часу виготовлення.

Заповнення форми

2Підтримки нависаючих елементів:
Підтримки необхідні для побудови елементів моделі, що нависають.
Оскільки 3д принтер друкує пошарово, у процесі друку кожен новий шар лягає на попередній. Якщо у Вашій моделі є елементи, що нависають
(які не мають опори під собою), на етапі переддрукованої підготовки
ми вибудуємо підтримку, яку згодом створить принтер.
На елементах, під які вишиковувалися підтримки, можуть залишатися невеликі залишки пластику.

Поддержки нависающих элементов

3Товщина стінки:
Товщина стінки, як і внутрішнє наповнення, впливає на міцність і вагу виробу.
При частковому внутрішньому заповненні моделі ми можемо підвищити міцність виробу за рахунок збільшення товщини стінки. Для виставкових макетів, прототипів, елементів декору та виробів не піддаються впливу зовнішніх факторів та фізичних навантажень зазвичай використовується товщина стінки 0,8 мм.
Для виробів, що зазнають фізичних навантажень, рекомендується купити товщину стінки 1,2 мм і більше.

Товщина стінки

Наші роботи
New title
New title

3Д друк – технологія, яка завоювала світ. У сучасному світі важко чимось здивувати, але друк на 3д принтері все ж таки робить дива. Ваш геніальний задум тепер можна втілити в життя не виходячи з дому. Варто лише користуватися послугами 3D друку у професіоналів. Наша компанія Easy3dPrint - здійснить 3D друк будь-якої складності якісно та в найкоротші терміни. До всіх послуг 3Д друку ми підходимо з великою відповідальністю, гарантуючи високоточність та професійність у роботі.

Переваги Easy3dPrint:

 • виконуємо повний пакет послуг з тривимірного друку;
 • стислі терміни виконання;
 • власне 3D обладнання;
 • найкращі ціни за грам виробу;
 • розрахунок вартості деталі відбувається миттєво;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Перелік наших послуг 3Д друку у Харкові дуже великий і ви з легкістю зможете вибрати ту, яка Вам найбільше підходить. Якщо у вас виникла потреба у виготовленні унікальної деталі для вашого проекту, наша команда професіоналів допоможе втілити Вашу ідею в життя. Оформити замовлення на 3D друк можна через форму замовлення або зателефонувати за номерами вказаними на сайті.

Що таке 3д друк?

3д друк (адитивне виробництво) - це процес створення виробу на основі 3д моделі та використовуваного матеріалу, методом нашарування шар за шаром.

Максимальний розмір друку

Для технології FDM (пластикова нитка) 600*600*900 мм. Для технології Formlabs SLA (фотополімер) 145*145*175 мм. Якщо ваш проект більше даних розмірів – ми можемо зробити акуратне паяння або склеювання та шліфування деталей до повністю гладкої поверхні.

Якість друку (висота шару)

Чим менший параметр - тим тонший шар і тим гладкішими будуть стінки та вертикальні заокруглення виробу. Чим більший параметр - тим, відповідно, вид виробу буде більш шорсткий (ступінчастий). Для технології FDM у нас доступні 4 варіанти якості друку – 300, 200, 150, 100 мікрон. Для технології Formlabs SLA доступні кілька варіантів якості друку, які визначаються самою смолою. Основна частина смол підтримує висоту шару 25, 50 та 100 мікрон. Цей параметр впливає на вартість друку. Чим тонший шар – тим дорожче.

Як вибрати потрібний пластик?

На даний момент найпростіший спосіб підібрати потрібний матеріал – набрати наших менеджерів і вони підберуть для Вас найкращий варіант:)

Заповнення

Усередині виробу друкує решітку жорсткості, яка розподіляє навантаження на виріб. Заповнення може змінюватись від 10% (мінімально заповнене) до 100% (повністю заповнене), залежно від ваших побажань та умов експлуатації. Часткове заповнення допомагає домогтися багаторазової економії коштів та часу виготовлення. Впливає на міцність та вагу виробу.

Товщина стінки

Товщина стінки визначається як окремий параметр в 3д друку. Вона визначає товщину зовнішньої оболонки кожного елемента виробу з усіх боків. Товщина стінки, як і внутрішнє наповнення, впливає на міцність і вагу виробу. При внутрішньому частковому заповненні моделі ми можемо підвищити міцність виробу за рахунок збільшення товщини стінки. Для виставкових макетів, прототипів, елементів декору і виробів зовнішніх факторів, що не піддаються впливу, і фізичним навантаженням зазвичай використовується товщина стінки 0,8 мм. Для виробів, що зазнають фізичних навантажень, рекомендується товщина стінки 1,2 мм і більше.

Попадання у розміри та усадки.

Ідеалом у FDM друку є попадання у розмір виробу з похибкою половини діаметра сопла (якщо друкуємо 0,4мм. соплом – похибка – 0,2мм.) Більшою мірою питання усадки та попадання у розмір диктує сам виріб, а не матеріал або обладнання, оскільки усадку матеріалу під час друку програма належним чином прорахувати не може у зв'язку з величезною кількістю зовнішніх непрогнозованих факторів. Тому виріб, вперше надрукований на 3д принтері, може просто опинитися в ящику з шлюбом. Це цілком нормально і таке часто буває. Клієнт за це не сплачує. Такі вироби ми передруковуємо до отримання ідеального зразка з урахуванням коригування параметрів друку та мінімальної корекції 3д моделі. Ми прагнемо того, щоб ви отримували вироби, що потрапили у розміри. Якщо виріб, який ви отримали не відповідає розмірам, ми передруковуємо до отримання ідеальної якості. Для мінімізації усадки ми рекомендуємо проводити друк з невисоким заповненням (20-40%) або коригувати розміри 3д моделі, після тестового друку, якщо потрібно 100% заповнення.

Підтримки нависаючих елементів

Підтримки необхідні для побудови елементів, що нависають моделі. Зазвичай це 10-15% заповнені структури. Вага підтримок також йде у вартість виробу. Оскільки 3д принтер друкує пошарово, у процесі друку кожен новий шар лягає на попередній. Якщо у Вашій моделі є елементи, що нависають (які не мають опори під собою), на етапі переддрукованої підготовки ми вибудуємо підтримку, яку згодом створить принтер. На елементах, під які вишиковувалися підтримки, можуть залишатися невеликі дефекти, пов'язані з технологічною особливістю 3д друку. У технології FDM виражені вони можуть бути невеликими локальними спотвореннями, які ми, намагаємося мінімізувати до і після друку. У технології SLA вони виражені як контактні точки або невеликі кратери.

Додаткове оброблення.

Оскільки вироби, виготовлені методом 3д друку мають шорсткий вигляд, ми пропонуємо додаткову обробку у вигляді шліфування, шпаклювання, фарбування, розкриття лаком.

Як формується вартість?

Ціна у FDM технології формується виходячи з виду пластику, ваги виробу та висоти шару. Ціна в технології SLA формується виходячи з виду обраної смоли, ваги виробу і часу, витраченого на друк. Ціна 3д моделювання та 3д сканування безпосередньо залежить від складності та часу, який потрібно витратити на створення 3д моделі.

Що потрібно для того, щоб надрукувати чи прорахувати проект?

Для того, щоб почати виготовлення або максимально точно оцінити ваш проект від вас потрібно якомога більше наявних вихідних даних (3д модель, креслення, ескізи, малюнки, фотографії біля лінійки, оригінали та ін.) Процес роботи наступний: Вихідні дані -> Попередня оцінка вартості 3д друку (діапазон +-20%), точна оцінка вартості 3д моделювання -> Передоплата 50% за 3д друк та 100% оплата 3д моделювання -> Створення 3д моделі -> Точна вартість 3д друку -> 3д друк -> Постдрукарська обробка -> Готовий виріб-> Фото клієнту -> Повна оплата 3д друку -> Доставка виробів клієнту

В які міста ви доставляєте продукцію?

Наша компанія здійснює доставку в будь-яке місто України Новою Поштою, а також доставку по всьому світу компаніями DHL, UPS та інші.

Чи можливий 3д друк автозапчастин?

Так, можливо. У нас є пластики, які витримують всі атмосферні явища, одночасно будучи міцними.

Яка міцність надрукованого виробу?

Міцність надрукованого виробу диктується насамперед 3д моделлю. Другим є вид матеріалу та технологічні особливості (розташування на столі, температури друку, діаметр сопла та інше). Вироби, надруковані за допомогою 3д друку, досить міцні, але все одно поступаються виробам, відлитим в термопластавтоматах.

Чи витримає мій продукт потрібне навантаження?

Найчастіше вироби, які ми виробили застосовуються без жодних проблем. Але на це питання однозначну відповідь не можемо, оскільки саме форма виробу (3д модель) визначає міцність вашого виробу більшою мірою. По суті – виріб диктує міцність. Ми можемо лише сказати, чи був у нас досвід з подібними виробами і зворотний зв'язок, отриманий від наших клієнтів. Ми можемо гарантувати фізичні та хімічні властивості матеріалу, з якого друкуємо.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]