Створимо 3д модель у термін
або віддамо БЕЗКОШТОВНО!

Послуги 3D-моделювання

 

 • Замовте послугу 3D моделювання у нас від 300грн/год
 • Наші спеціалісти готові вам допомогти вже сьогодні

 

Розмістіть вашу заявку – і ми вже сьогодні
запропонуємо свої послуги та ціни

3D-моделювання - це процес створення тривимірної моделі об'єкта. Завдання 3D-моделювання – розробити візуальний об'ємний образ бажаного об'єкта. За допомогою готової 3D моделі можна надрукувати необмежену кількість виробів.

Наша компанія надає послуги інженерного, дизайнерського 3D моделювання, а також послуги з візуалізації об'єктів. Для створення 3D моделі бажано надати якомога більше інформації. Це може бути креслення, фотографії, ескізи з розмірами або оригінал деталі. У разі подальшого відтворення моделі так само необхідна інформація про функціональне призначення майбутнього виробу (вплив фізичних навантажень, особливості конструкції).

Вартість 3д моделювання залежить від складності об'єкта, необхідного рівня деталізації, а також від інформативності технічного завдання.

Наші фахівці використовують широкий спектр програм для 3д моделювання, таких як:

 • 3ds Max
 • Solidworks
 • AutoCAD
 • Cinema 4D
 • КОМПАС-3D
 • Sketch Up
 • Blender
 • Maya 3D
 • ZBrush

та інші, що дозволяє нам точно відповідати технічному завданню та побажанню замовника.

3D моделювання, технічні елементи

3D моделювання, персонажі

3D моделювання, обладнання

3D моделювання, реклама та анатомія 

3D моделювання, виробництво 

3-вимірна графіка (3D моделювання) - різновид комп'ютерної графіки, в якій поєднуються способи та засоби створення об'ємного 3-мірного об'єкта.

До таких прийомів відносяться такі способи створення об'єкта - визначення властивостей його, створення "скелета" або об'ємної форми без деталей, створення деталей різними шляхами. Інструментами моделювання 3D є спеціальні програми, такі як ProEngineering, SolidWork, 3DMAX та ряд інших, що дозволяють здійснювати об'ємну візуалізацію тіл.

3-мірна графіка є незамінною як спосіб демонстрації майбутнього об'єкта. Для початку виготовлення потрібно намалювати і після цього зробити тривимірну модель. Потім, використовуючи модель 3D, методами оперативного прототипування (друк 3D, фрезерування, лиття форм) створюють прототип об'єкта, що виготовляється, що має реалістичний вигляд.

Після закінчення 3D візуалізації зображення, що отримується, може використовуватися для оформлення упаковки або для створення рекламних носіїв, матеріалів POS, для дизайну стендів для виставки.

3D моделювання та 3D візуалізація використовуються для виготовлення виробів або упаковки, створення прототипів та анімації.

Тому послуги 3D моделювання наша фірма Easy3Dprint надає у таких випадках:

 • При необхідності оцінки параметрів виробу до того, як його буде створено з оригінальними розмірами, з оригінального матеріалу, з оригінальною комплектацією.
  У разі потреби отримання 3D моделі планованого інтер'єру.

У цих ситуаціях потрібно скористатися послугами фахівців у сфері 3Д моделювання.

Модель 3D є невід'ємною частиною якісної презентації. Вона є основою виготовлення прототипу продукту. Особливістю фірми Easy3Dprint є можливість провести повний комплекс робіт, пов'язаних із створенням реалістичних 3D-об'єктів, починаючи з моделювання, закінчуючи прототипуванням. Комплексне проведення всіх робіт значно зменшує витрати часу на пошук виконавця та створення технічних завдань.

Якщо Вам потрібен новий продукт, наша компанія допоможе з випуском пробної серії його та налагодженням подальшого випуску.

Вартість моделювання чи розробки

Для оцінки вартості моделювання можна надіслати нам фотографії об'єкта у лінійки, начерки, ескізи, креслення.
Вартість 3д моделювання або розробки залежить від складності об'єкта, необхідного рівня деталізації, а також інформативності технічного завдання.

Що потрібно, щоб створити 3д модель виробу?

Для того, щоб створити 3д модель від вас буде потрібний докладний опис бажаного результату, а також оригінал або частина оригіналу виробу або креслення. Фотографії, начерки, ескізи підійдуть лише для моделювання персонажів або оцінки вартості моделювання.

Який результат я отримаю?

Після закінчення робіт ви отримаєте 3д модель в електронному вигляді у потрібному вам форматі.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]