Вартість друку на 3D-принтері

Щоб не задавати питання про те, як розрахувати вартість виконання 3-d частини, потрібно скористатися 3-d калькулятором, який зможе розрахувати приблизну ціну за 1 спеціально виконану деталь. Також можна відправити макет фахівцеві компанії, який виконає оцінку складності виконання, врахує завантаженість фігури і тривалість її виготовлення і виставить конкретну суму на основі отриманих даних.

Чому вартість виробництва може бути різною?

Вартість робіт залежить від декількох важливих факторів:

  • заповнена фігура;
  • висота шару;
  • формат моделі;
  • мінімальна і максимальна товщина шару.

Варто відзначити, що вартість однієї деталі може бути вище, ніж замовлення великої партії, тому, розраховуючи ціну робіт в онлайн калькуляторі, частіше при оформленні замовлення клієнт отримує вартість друку набагато нижче, ніж було заявлено при розрахунку на калькуляторі. Так як не завжди правильно розраховується витрата пластику.

Чому калькулятор дає орієнтовну вартість?

За допомогою калькулятора можна розрахувати вартість 3-d моделі, але варто врахувати, що 3-d принтер – це незвичайне обладнання, за допомогою якого можна швидко отримати необхідне зображення або текст.

Створену модель слід відрізняти міцністю, надійністю і стійкістю до згинання, тому потрібно створити програму, яка допоможе створити деталь з заданими характеристиками, параметрами і властивостями.

Завдяки кваліфікації і досвіду фахівців, можна створити якісний і довговічний виріб, якщо правильно розрахувати розташування моделі в камері так, щоб поперечні волокна були такими ж міцними, як і горизонтальні.

При створенні макета можуть використовуватися додаткові елементи у вигляді:

  • краї;
  • субстрати;
  • спідниці;
  • корпус;
  • вежа, яка допомагає очистити насадку.

Під час створення елементів опори можуть бути використані, щоб допомогти утримувати нависаючі елементи і допомогти повернути деталь всередині камери. Неможливо розрахувати кількість використаних опор, і вони можуть вплинути на вартість кінцевої частини.

Тому розрахувати точну вартість виконання робіт з виготовлення деталей і моделей на 3D-принтері можна тільки за допомогою кваліфікованого фахівця, який врахує складність і всі нюанси роботи.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]