3D-друк предметів інтер'єру

За останні кілька років технологія 3D-друку врятувала людство на кожному кроці, іншими словами, існує нескінченна кількість можливостей для використання технологій. Одним з найпоширеніших користувачів 3D-друку є люди з наукового світу і всього, що пов’язано з медициною. Але варто пам’ятати про людей, які постійно мають справу з дрібними деталями і великими акцентами – дизайнерів і тих, хто створює макети для презентації цих самих дизайнів клієнтам. Робота дизайнера вважається далеко не найспокійнішою, а стресостійкість цієї категорії працівників повинна бути високою. І все це пов’язано з тим, що всього кілька десятиліть тому їм доводилося особисто робити моделі будинків або приміщень самостійно, тобто класичним способом з паперу, картону, клею ПВА, і все це все одно прикрашається. Величезну кількість часу можна було б даремно тільки за рахунок того, що клієнту не могло сподобатися щось за одну ніч. Звичайно, після цього дизайнеру довелося переробити все по-новому і провести презентацію знову, що знову зайняло час.

Технології стережіться вашого часу

Якісно не означає довго і дорого, це стосується і розробки плану дизайну інтер’єру квартири, будинку або будь-якого іншого місця приватного або громадського користування. За технологією 3D-моделювання стоїть велике майбутнє, і всі його можливості людство досі не може розкрити. Але тепер за допомогою принтера для такого друку можна створити практично все, що завгодно. З дизайнерського стібка це стосується всього:

  • страви, вази або незвичайні набори всіляких тарілок і чашок;
  • прикраси для прикраси будинку;
  • настільні лампи і невеликі або об’ємні люстри під стелею;
  • невеликі статуетки або статуетки у вигляді тварин;
  • деякі елементи меблів або навіть самої меблів, якщо вона складається з відповідного матеріалу.

Сьогодні 3D-друк просунувся так далеко, що деякі вже живуть в будинках, які самі були безпосередньо виготовлені за допомогою 3D-моделювання з подальшим друком.

Помічник дизайнера в створенні нових меблів

Пошук відповідних предметів меблів для різних конструкцій або різних смакових переваг власників квартири або будинку – справа довга і трудомістка, саме тому вони так часто звертаються до майстрів, здатних створювати унікальні предмети меблів. По-справжньому шедеври створюються на принтері, при цьому у когось не буде такого крісла або столу. Таким чином, і замовник, і дизайнер можуть втілити в реальність всі свої найскладніші думки.

Технологія 3D-друку допомагає не тільки створювати прості варіанти меблів, також можна окремо роздрукувати будь-які елементи або деталі для кріплення, аксесуари також можуть бути розроблені самостійно. Тому всі меблі можуть бути виготовлені з металевого сплаву або дерева, а аксесуари до нього будуть абсолютно унікальними і унікальними за своїм виглядом. Сьогодні навіть в меблевих магазинах можна зустріти цілі набори або окремі види меблів, які були створені за допомогою 3D-друку. Головне в цьому питанні – визначитися з основним матеріалом, тобто з типом пластику, використовуваного для меблів, який піддасться навантаженням.

Освітлювальні прилади та питання 3D-друку

За допомогою самого стандартного 3D-принтера кожен дизайнер може втілити в реальність всі свої професійні бажання і прагнення, це стосується і вивчення дизайну освітлювальних приладів. Бра, абажур або плафони відмінно піддаються моделюванню і налаштуванню в спеціальних програмах для подальшого друку. При цьому дизайнер може самостійно моделювати не тільки форму, але і підбирати відповідні розміри майбутньої лампи або люстри.

З невеликих ліній і деталей можна легко самостійно спроектувати найтоншу лігатуру, що з іншими матеріалами іноді просто неможливо при інших методах виробництва. А якщо ви хочете пограти зі світлом, як воно буде розсіяно і наскільки яскравим буде освітлення – працюйте над щільністю конструкції і досягайте незвичайних ефектів гри к’яроскуро. Можна навіть створити люстри, які будуть мати кілька варіантів розгортання. Часто це цікаво робити з круглими плафонами, які можна перетворити в щільну сферу, яка буде розходитися і створювати розсіювання – це трансформаторні плафони, досить популярні сьогодні в сучасних конструкціях приміщення. Для будівництва торшерів і абажурахів можна вибрати пластик відразу в декількох кольорах і відтінках.

Скульптури, вази та інші предмети для прикраси

Техніка адитивного плану допомагає дизайнеру виробити концепцію великої кількості скульптур для подальшого оформлення приміщень. Наприклад, дизайнер своїми руками може створити:

  • скульптури і фігури в образі тварин, які також можуть успішно поєднуватися з елементами освітлення;
  • горщики або вази різного обсягу і форми;
  • нестандартні та унікальні свічники;
  • ретро статуетки або більш сучасні їх конструкції.

Тобто можна створити як щось абсолютно нове, так і можна взяти ретро-прототип і на його основі повторити будь-який інтер’єр або дизайн за допомогою 3D-друку.

Предмети інтер’єру зі скла

Скло – досить дороге задоволення, особливо для виробів, які вважаються унікальними і вимагають ручної роботи. Не кожен може дозволити собі таку дорогу прикрасу для будинку, але з появою 3D-друку вдалося приручити навіть такий матеріал. Для початку необхідно створити пластиковий виріб на 3D-принтері за допомогою програми, іншими словами, це буде наша форма, після чого в нього наливається розплавлене скло. Потім потрібно дати матеріалу охолонути і затвердіти і видалити форму – унікальний предмет конструкції готовий. 3D-друк відкриває величезні можливості для тих, хто хоче працювати з дизайном і не тільки.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]