3D-фігури людей з фотографії

Завдяки розвитку сучасного 3D-друку вже можна не тільки виконати будь-які моделі на замовлення, тепер можна замовити міні-фігуру коханої людини, при цьому потрібно просто мати його фото. Невеликі портретні фігури можуть створюватися як природою, так і наявним фото, такі моделі можуть бути розміром від 15 до 50 см.3D сканер може окремо створити бюст, окрему голову або повноцінну міні-фігуру в повному зростанні з меншими масштабами. Друк відбувається на 3D-принтері, де міні-версія відливається пошаровому створенню. Пошаровий друк має високу деталізацію готового виробу. Так, всі індивідуальні особливості, такі як родимки, татуювання, риси обличчя, колір очей або волосся і все інше, будуть передавати стовідсоткову схожість.

При правильному підборі основного матеріалу і правильному зберіганні готового продукту фігури можуть радувати вас довгі роки. Фарби довго не в’януть, якщо ви збираєтеся зберігати фігуру на сонці, то слід також обговорити це при виборі матеріалу, щоб матеріал і основний колір не втратили своїх вихідних характеристик і яскравості. Цей метод 3D-друку останнім часом стає все більш популярним, тому виробники завжди шукають способи створення все більш якісних і довговічних міні-фігурок. Зробіть собі або своїм близьким цікавий і нестандартний подарунок у вигляді пластикової фігури.

Фігура чоловіка з фото

3D-технології рухаються вперед дуже швидко. Ми досі не знаємо, як і не розуміємо всіх можливостей 3D-друку, але при створенні такої фігури не можна пройти процедуру сканування, просто повноформатну фотографію або портрет, в залежності від того, що саме ви хочете відтворити. Цифра зі 100% точністю повторює оригінал, зберігаючи найдрібніші деталі, і передає емоції і харизму людини. Також передаються пропорції, а також статура, догляд за обличчям, зачіска, різні аксесуари і одяг.

Для такої роботи потрібно використовувати високоточне і професійне обладнання, також важливо працювати над сучасними технологіями 3D-друку, щоб зробити роботу ще більш якісною і довговічною. Модельєри, які працюють в 3D візуалізації, обов’язково мають художні навички, багато з них спеціально закінчили університети за цією спеціальністю, а великий досвід і наявний талант дозволяють підійти до створення кожної фігури індивідуально і з ноткою творчості. Завдяки всім цим якостям дизайнери можуть роздрукувати точну копію коханої людини, яка порадує і його, і вас.

Якщо звернутися до професіоналів з фотографією людини, фігуру якої ви хочете зробити, то штукатурка використовується для створення шаблону. Це композитний полімерний матеріал, з яким легко і зручно працювати. У складі використовуваного матеріалу абсолютно немає токсичних речовин або тих, які могли б викликати алергічні реакції. Також важливо використовувати спеціальні оригінальні фарби для конкретного матеріалу. Це допоможе зробити сприятливе середовище, тоді фігура не з часом в’яне або не в’яне, а залишиться яскравою і соковитою. Але все ж краще звести до мінімуму знаходження готового виробу під прямими сонячними променями, а також не рекомендується змочити готові міні-версії ваших близьких або товаришів.

Як вибрати або зробити фото для такої фігури?

Найбільш ідеальним варіантом вважається фотографування, тобто ті, які зроблені професійним фотографом в студії на спеціальному тлі, з відкритим світлом, а також зроблені з декількох різних ракурсів. Також можна окремо сфотографувати обличчя і голову, можна окремо сфотографувати цікаву позу, тобто можна пограти з варіантами і під певну позу підібрати вже і міміку, і одяг. Рекомендації по створенню ідеального фото:

  • вибрати фон і приміщення, де є велика кількість світла, і воно розсіюється максимально рівномірно;
  • не відходять від моделі більш ніж на 2 метри;
  • постарайтеся зробити якомога більше фотографій з різних ракурсів, в цьому випадку буде доцільно прогулятися по людині і сфотографуватися при кожному обороті в 45 градусів, тобто на виході слід отримати 8 фотографій і більше;
  • якщо є блискучі і масивні аксесуари, то від них краще тимчасово відмовитися, адже відображення можуть вплинути на кінцевий результат на фото;
  • краще вибирати одяг заздалегідь, для таких фігур найкращим варіантом буде вибрати щось яскраве, візерунковий, з безліччю принтів;
  • відмовитися від складних або високих стилів, в остаточному варіанті це виглядає претензійно і неприродно, а іноді максимально непропорційно;
  • буде приємно, якщо в кадрі буде добре видно будь-який предмет, який буде характеризувати хобі, хобі або професійне керівництво людини.

Навіть щоб створити такий подарунок, ви зможете перемогти все таким чином, щоб людина не до кінця зрозуміла, про що саме ви думаєте. Замовити невеликий фотосет на кілька десятків знімків з обов’язковими повною довжиною знімків абсолютно не дорого, а крім того, ви отримаєте саме необхідні фотографії зі 100% гарантією на створення міні-копії людини з пластику.

Бувають і унікальні випадки, коли просто неможливо сфотографуватися, потім ми йдемо зустрічати клієнтів і створювати цифри для будь-яких доступних фотографій і відео. Тоді краще знайти якомога більше фотографій – чим їх більше, тим більше шансів дизайнерам створити більш точні копії фігури і передати всю харизму та інші найдрібніші деталі.

При створенні фігури також важливо вибрати п’єдестал, тобто основу, де буде стояти фігура. Це також важлива деталь, яка привертає увагу і при неправильному підборі буде просто виглядати безглуздо. При необхідності наші художники і дизайнери допоможуть вам з оформленням кінцевого результату фігури.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]