Тривимірна графіка – 3D-моделювання

Тривимірна графіка вже щільно вступила у повсякденне життя людей, часто ми навіть не надаємо значення її прояву. Розглядаючи рекламу на вулиці з оформленням кімнати або рекламне відео про морозиво, переглядаючи кадри гостросюжетного серіалу, ми навіть не підозрюємо, що це все створив умілий майстер 3Д-графіки.

Що таке тривимірна графіка?

3D-графіка – це особливий різновид комп’ютерної графіки – сукупність методик та інструментів, що використовуються для створення картинок тривимірних об’єктів.

Тривимірну картинку легко можна відрізнити від 2Д, тому що в ній є геометрична проекція 3Д-моделі на площину, що з’являється завдяки спеціальним програмам. Підсумкова модель може бути об’єктом дійсності, наприклад, будинок, машина, астероїд, або абстракцією. Створення такої моделі має назву 3Д-моделювання, і цей процес націлений на створення візуально об’ємного тіла об’єкта, що підлягає моделюванню. За допомогою 3Д-моделювання можна зробити чітку копію справжнього об’єкта, створити щось інноваційне, реалізувати найдивніші дизайнерські думки.

Етапи моделювання

Створення 3Д моделі об’єкта – трудомісткий процес. Складається він із певних етапів:

  • створення ТЗ з урахуванням необхідних показників, наявних креслень. В завданні вказуються технічні дані: використовувані техніки, матеріали, розмір;
  • створення 3Д-об’єкта з зазначеними характеристиками. Для цього використовуються професійні програми – SolidWorks, 3DS MAX, Cinema 4D;
  • розробка реалістичної моделі, на даному етапі додаються текстури, відбувається обробка з використанням растрових технологій. Далі відбувається підбір світла, вид джерел освітлення, глибина тіней. Вибирається точка спостереження, залежно від типажу об’єкта, для окремих типів підходить вид з висоти зростання людини, для інших висоти пташиного польоту;
  • рендеринг (розробка реалістичного зображення). При обробці в програмі додаються відблиски, відсвічування та інше. Створення чіткої презентації в форматі відео;
  • якщо потрібно, можна надрукувати пластиковий об’єкт 3Д-принтера.

Сфери використання тривимірного моделювання

Реклама та маркетинг

3Д графіка підходить для того, щоб презентувати майбутній об’єкт. Щоб виготовляти вироби, слід їх промалювати, а потім створити модель формату 3Д. І вже на підставі цієї моделі за допомогою технології створення швидких прототипів робиться реальний зразок виробу.

Після того, як буде проведений рендеринг, картинку, яку ви отримали, можна використовувати для створення дизайну упаковки або зовнішньої реклами, різних стендів на виставках і т.д.

Міське планування

За допомогою 3Д-графіки можна досягти максимально реалістичного моделювання архітектурних пам’яток міста і ландшафтів – з невеликими вкладеннями. Якщо візуалізувати архітектурні об’єкти або ландшафт, інвестори та архітектори зможуть відчути, ніби вони перебувають у цьому місці. Це дозволить гідно зробити оцінку переваг проекту та прибрати мінуси.

Промисловість

Наразі сферу виробництва не вдасться уявити без первісного моделювання товару. З моменту, коли з’явилося тривимірне моделювання, виробники можуть заощаджувати матеріали та засоби в інженерному проектуванні. За допомогою тривимірного моделювання графічні дизайнери розробляють 3Д зображення продуктів, які далі застосовуються для того, щоб створити прес-форми і прототипи об’єкта.

Комп’ютерні ігри

3Д-моделювання розробки комп’ютерних ігор застосовується вже давно. У спеціалізованих програмах професіонали власноруч малюють 3Д-ландшафти, героїв, створюють анімації тривимірних об’єктів, роблять концепт-арти.

Кіно

Вся індустрія кіно, що діє, бере за орієнтир фільми 3D. Щоб зняти такі фільми, необхідно використовувати nbsp; спеціальні камери, які можуть робити зйомку у тривимірному форматі. Також, за допомогою 3Д-графіки для індустрії кіно розробляються окремі об’єкти та цілі дизайни ландшафтів.

Архітектура та дизайн інтер’єрів

Техніка тривимірного моделювання в архітектурній сфері вже давно виявила себе з найкращого боку. Наразі розробка 3Д-моделі будівлі – обов’язковий крок створення проекту. На основі 3Д моделі можна розробити прототип будинку. При цьому як прототип, який повторює тільки загальні обриси будівлі, так і детальну збірну модель необхідної будівлі. Щодо оформлення інтер’єрів, то за допомогою 3Д-моделювання можна показати, яким чином буде виглядати будівля після того, як будуть проведені ремонтні роботи.

Анімація

За допомогою тривимірної графіки можна розробити анімованого героя, зробити так, щоб він рухався, а також за допомогою проектування важких анімаційних сцен розробити відмінне анімоване відео.

Послуги 3Д-моделювання за кращими цінами

Студія EASY3DPRINT – допоможе створити тривимірні моделі клієнтам з різних сфер, попередньо провівши консультацію. Визначення стратегії роботи здійснюється під час підготовки до 3Д-моделювання.  Першокласні співробітники компанії, які мають великий досвід роботи, допоможуть виявити головні цілі та завдання проекту. Фірма пропонує наступний перелік послуг із тривимірного моделювання:

  • підготовка та оптимізація тривимірних моделей;
  • визначення найвигідніших способів реалізації заданих цілей;
  • друк тривимірних моделей.

Зробити замовлення на 3Д-моделювання можна отримати тривимірне зображення будь-якої деталі або об’єкта. Цей вид послуг користується особливою популярністю у девелоперів та забудовників. Тривимірна модель дає можливість надати клієнтам реалістичну картинку створюваного об’єкта. Орендодавцям 3Д-модель допомагає презентувати нерухомість, що здається в оренду. Замовляючи тривимірну модель в Студії EASY3DPRINT, ви відразу отримаєте готовий результат. Не треба буде звертатися до конструкторських компаній. 3Д-копія дає можливість зробити оцінку результату, не допустити помилок під час створення планів.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]