7 найпоширеніших помилок при виборі 3D принтера

Завжди при виборі техніки є ризик вибрати поганий продукт, який незабаром принесе багато проблем. При покупці будь-яких речей, ви можете спертися на відгуки та думки друзів, але 3D принтер – це досить нова річ, з якою все не так просто. Тому, щоб допомогти з вибором таких приладів, ми зібрали в цій статті найпоширеніші помилки, з якими всі стикаються. Ми пояснимо, як їх уникнути. Від того, який ви зробите вибір, залежатиме швидкість та точність результату, а також зовнішній вигляд виробу.

Це дуже складний пристрій, який потребує спеціальних знань

Насправді, 3Д-принтер досить простий у використанні, ви з легкістю навчитеся швидко і без проблем друкувати необхідні вам об’єкти, потрібно тільки уважно все вивчити. Ну і що важливо, вам варто освоїти базові навички 3D моделювання, адже це основа для подальшого друку всіх необхідних речей.

Потрібно вибирати 3D-принтер з великою областю побудови

Так, звичайно, все залежить від ваших потреб, але при друку великогабаритних об’єктів велика область побудови просто необхідна. Вона також є великим виграшем під час друку партій виробів. В інших випадках все залежить лише від ваших побажань.

Чи варто звертати увагу на 3D принтери з кількома екструдерами?

Такий варіант принтера – не найкращий вибір. У даному виді приладу часто страждає якість друку (але при друку великих об’єктів це не помітно). Єдиним плюсом у цьому випадку є те, що якщо вийде з ладу один із екструдерів, то ви зможете використовувати запасний. Але, знову-таки, все залежить від того, що саме вам потрібно буде друкувати.

Якість друку – понад усе

Так, якість – це дуже важливий фактор, але не завжди. Якщо ви друкуєте ювелірні вироби або якісь дрібні речі, то якістю нехтувати не можна, але якщо ж ви друкуєте якусь велику річ, то висока точність вам не дуже важлива, до того ж чим вище точність друку, тим більше часу буде на її йти. У такому разі, вибір вже за вами, все залежить від ваших потреб та бажань.

Вибір технології 3D друку

Для того, щоб надрукований виріб мав відмінний вигляд, необхідно враховувати всі тонкощі, особливо технологію друку. Для маленьких деталей та прообразів ювелірних виробів краще вибрати технологію друку SLA. Для друку великомасштабних об’єктів і макетів підійде FDM 3D друк. SLA друк використовують у стоматології та подібних сферах. Тому дуже важливо визначитися з необхідною технікою друку заздалегідь!

Вибір матеріалу для 3D друку

Від того, наскільки якісний ви виберете матеріал для друку, також залежить ваш результат. Добре підібраний матеріал забезпечить вам відмінну якість друку, тоді як поганий може занапастити всю виконану вами роботу. Тому, якісний пластик, також обов’язкова умова.

Вибір бюджетного 3D принтера

При виборі принтера варто бути дуже уважним, особливо якщо ви вибираєте принтер бюджетного сегмента. Часто низька ціна говорить і про низьку якість приладу, що призводить до великої кількості поломок, а ремонт такого обладнання не дешевий. Тому, при виборі такої техніки не варто гнатися за низькою ціною, це часто призводить до проблем з технікою, величезних морок і ще більших фінансових втрат. Адже вам потрібен якісний продукт, яким ви будете часто користуватися, при цьому не стикаючись з труднощами. Краще звертайте увагу на хороші прилади, не за найнижчою ціною.

Ми звернули увагу на найпоширеніші помилки при виборі 3D принтера та описали всі дрібниці, які вам необхідно врахувати. Далі вибір тільки за вами, сподіваємося, що перелічені вище поради допоможуть не помилитися з вибором!

3D принтер це сучасний гаджет, за допомогою якого ви зможете створювати унікальні речі з полімерних матеріалів. На таких принтерах ви зможете не тільки створювати унікальні шедеври, але й виготовляти їх у великій кількості. Ці технології застосовуються щодня у моделюванні, конструюванні, дизайні і навіть у медицині. На даний момент існує безліч таких принтерів, люди губляться при їх виборі і можуть купити не те, що їм потрібно. Але якщо ви купуєте принтер для конкретних цілей, то підходьте розумно до вибору пристрою. Вам потрібно коректно вибрати модель принтера, щоб він повністю відповідав вашим вимогам.

Що ж вибрати з асортименту доступних 3D принтерів?

Необхідно вибирати 3D принтер, виходячи з ваших цілей. Якщо ви ще не працювали з такого роду гаджетами, то вам підійде і простіше модель, яка вже перевірена багатьма користувачами. Наприклад, найкращим рішенням будуть моделі від Anycubic, Wanhao, Longer та інших подібних виробників.

Після того, як ви знайдете досвід у цій справі, можна буде купувати більш накручений принтер з більшою кількістю функцій, якщо вам не вистачатиме вашого. І найголовніше – не забудьте закупитись пластиком для 3D друку!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]