3D-принтери для розмірних деталей

Як правило, більшість замовлень на 3D-друк виконані за параметрами до 200 міліметрів по периметру і товщині. Однак існує ряд різних виробничих завдань, для яких таких габаритів буде недостатньо.

Наша компанія давно займається 3D-друком і моделюванням, ми зіткнулися з різними замовленнями, тому ви можете впевнено оформити замовлення на виготовлення у нас – все буде зроблено якісно і в обумовлений час.

Навіщо потрібні великі принтери

Великогабаритні елементи і вузли можуть використовуватися як в якості самостійного пристрою, так і для створення ливарної форми для виливків з різних матеріалів. 3D-друк здатний повністю замінити або доповнити класичні методи виготовлення моделей і оснащення з дерева або гіпсу. Це досить вигідно, адже класичні варіанти вимагають від співробітника високої кваліфікації, і навіть початківець фахівець може впоратися з 3D-друком.

Серед основних напрямків діяльності, де вже активно використовується великий 3D-друк, варто виділити:

 • найпростіше — створення моделей для машинобудівної або архітектурної промисловості;
 • ливарний ливарний ливарний ряд — для створення форм на заготовках;
 • конструкція – форми для гіпсових виливків або готових деталей;
 • архітектура — бетонні виливки;
 • рекламна індустрія – комплектуючі для реклами зовнішнього типу і інтер’єру.

Таким чином, видно, що 3D-друк на великих принтерах «зачепив» велику кількість галузей промисловості.

Технології 3D-друку

Багато хто вважає, що 3D-друк є звичайним принтером, що використовує пластик замість фарби. Однак існує безліч технологій друку такого роду. Серед найбільш поширених і ефективних можна наступні:

 1. FDM/FFF — друк деталей термопластичними матеріалами. Відрізняється тим, що легко масштабується, тому можна легко регулювати обсяг друкованого продукту для промислових масштабів – більше кубічного метра. У роботі використовуються пластмаси з невеликою усадкою, наприклад, НВАК.
 2. Фотополімер – високоточний і швидкий друк, що дозволяє робити заготовки розміром в десятки сантиметрів. У цій технології часто використовується тип друку гелем, який твердне від ультрафіолетового випромінювання, для габаритних виробів. Однак такий спосіб друку коштує дорого за рахунок дорогих витратних матеріалів.
 3. 3D-друк з металом відмінно підійде для великих заготовок. Існує ряд принтерів, які працюють за методологією SLM і EBAM, можуть створювати елементи лічильника. Однак вони дорогі, а також довго працюють над створенням продукції, тому найчастіше використовуються тільки в нафтохімічних родовищах і космічній галузі.

3D-друк великогабаритних елементів і вузлів в промислових масштабах відрізняється цілим переліком особливостей. Перш за все, необхідно розуміти, що для друку виробів такого розміру сам принтер не повинен бути маленьким. А по-друге, проектування і реалізація друку такої продукції можлива тільки з використанням потужних і точних лазерних пристроїв.

Обладнання для 3D-друку

На сьогоднішній день серед найбільш поширених і ефективних принтерів, які також використовуються в нашій компанії, варто виділити:

 • BigRepOne – німецький принтер з технологією FDM / FFF, який має дві друкувальні головки і робочу площу об’ємом кубічного метра – підходить для створення меблів, архітектурних елементів і ливарних моделей;
 • WASP – італійські установки з кінематикою, які здатні працювати з виробами різних розмірів;
 • Tsar Printer TS1200 – це великогабаритне обладнання для виготовлення ливарних моделей, корпусів обладнання різного призначення, предметів декору, запасних частин і так далі.

Ми працюємо з принтерами різних розмірів і друкованими матеріалами, тому ви можете замовити 3D-друк будь-якого типу і призначення. Наша компанія пропонує клієнтам вигідні умови співпраці: найкращі ціни, якісні матеріали та максимальна швидкість виконання замовлення.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]