3D-друк органів – асистенти в навчанні

Можливості 3D-друку не обмежені, і тепер ви можете отримати для себе можливість комфортно і чітко розвиватися і вчитися. За допомогою технологій 3D-друку освіта стає доступною кожному. Пластичні моделі органів, систем або кісток скелета є додатковими можливостями для кращого розуміння навчального матеріалу. Студенти вищих і середніх медичних установ зобов’язані знати анатомію людини, а такі 3D-моделі допомагають краще засвоїти і розібратися в матеріалі. Багато вчителів мають у своєму арсеналі такі моделі з пластику, але далеко не кожен учень знає, де можна отримати такі екземпляри за доступними цінами.

Як правило, в анатомії кімнати коштують дійсно дорого і в більшості випадків застаріли візуальні моделі частин людського тіла, але час від часу їх потрібно міняти. Щоб не витрачати на це багато грошей, досить звернутися до фахівців 3D-друку. Необхідну модель можна отримати в короткі терміни і за доступною ціною. Такі моделі допоможуть пояснити матеріал для учнів у доступній формі, а студенти зможуть самостійно опанувати знання анатомії не з малюнків у підручнику, а з наочного прикладу, який якісно впливає як на розуміння, так і на запам’ятовування нової інформації.

3D-моделювання та друк на сторожі вашої якісної підготовки

Незаперечним фактом є те, що світ 3D-моделювання сьогодні тільки зазнає свого початкового впровадження в наше повсякденне життя, оскільки потенціал нової технології великий, але ми просто не знаємо, як використовувати її раціонально. Але вже зараз, в освітніх цілях, можливості 3D-принтерів стають все більш популярними, адже що допоможе більш якісно засвоїти новий матеріал, якщо не візуальний 3D-макет? Студенти можуть не тільки використовувати ілюстрації в підручниках, але і торкатися моделі і самостійно розуміти структуру систем органів, окремих органів і скелета людини.

Сьогодні ця поліграфічна технологія вважається однією з найбільш перспективних і безперечно революційних, вона використовується у великій кількості різних сфер нашого життя, а освіта і охорона здоров’я – це лише ще один шлях її розвитку і поширення. Наприклад, в одній з лікарень Італії співробітникам вдалося відтворити за допомогою 3D-принтера реальні структури і органи, за допомогою яких студенти вже можуть вивчати хірургію і проводити холецистектомію і відеолапароскопію. Тому не тільки для пластикових моделей звертаються до фахівців з 3D-моделювання.

Навчальний процес візуально

3D-моделі не мають на меті замінити реальні живі органи. Це якраз варіанти моделей, які допомагають лікарям і викладачам медичних вузів розповісти і пояснити будь-які передопераційні напрямки і ознайомити їх з можливими варіантами розвитку наступних заходів. Для кого ми виробляємо моделі:

  • Всі види 3D-моделей виробляються для студентів, які вивчають анатомію. Це найважливіший предмет, який починає вивчатися, як тільки студент вирішить пов’язати своє життя з медициною та іншими суміжними науками – в цей список також входять рятувальники або спортсмени. Такі моделі допомагають чітко і точно показати структуру різних тканин, особливо коли необхідно вивчати всілякі шари, навіть на живих тканинах не завжди вдається. Тому що недосвідченому оку буде дуже важко визначити межі цих тканин.
  • Фахівці, які вже вибрали для себе майбутню спеціалізацію – хірургію. Хірурги дуже часто потребують таких моделях не тільки для власних освітніх цілей, але і для більш детального і якісного пояснення пацієнту, що з ним відбувається і що буде відбуватися під час операції і в відновний період після операції. Також студентам-хірургам часто потрібні моделі для практичного вивчення швів. Тоді моделі повинні імітувати шкіру та інші тканини, на які необхідно навчитися накладати безліч варіантів швів.
  • 3D-друк став в останні кілька років справжнім порятунком для тих, хто отримав вивих будь-якого суглоба або перелом кінцівки, адже вже кілька років випускаються відмінні варіанти протезів і ортезів, які відмінно служать заміною стандартної застарілої штукатурки.

Ще до операції хірург готує і підбирає необхідний набір інструментів для певних тканин, для цього також ідеально підходять 3D-моделі. На тканині потрібні фіксатори, які також набагато простіше вибрати, чи є модель і на ній можна приміряти різні варіанти інструментів, щоб під час операції все спланувалося і скоординовано.

3D-моделювання допомагає зрозуміти структуру різноманітних систем і органів, тому такі моделі підходять не тільки хірургам, інші фахівці також можуть отримати більше користі від навчання за такими моделями. Також такі моделі можуть точно передати індивідуальні особливості пацієнтів різних вікових категорій і з різними патологіями розвитку.

Також 3D-моделювання допомагає пояснити пацієнтам необхідність конкретного лікування патологіями, які у нього є, наприклад, пояснити подальший перебіг розвитку патології і продемонструвати варіанти лікування, які допоможуть впоратися з ними і підвищити працездатність. Також 3D-моделювання допомагає спортсменам пояснити, як необхідно виконувати певні спортивні елементи і чому це необхідно робити таким чином, а не інакше, щоб уникнути можливих варіантів травм. За 3D-моделюванням стоїть майбутнє, і це стосується не тільки медицини і здоров’я людини в цілому, ми тільки починаємо шлях становлення 3D-друку і ще не можемо повною мірою користуватися всіма його перевагами і можливостями. Перспективи цього виду друку дуже високі, але ми тільки звикаємо до нього і впускаємо в наше повсякденне життя.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]