Проект RepRap – коротко і зрозуміло

Технологія RepRap перекладається як механізм, що самореплікується, оперативного створення прототипів. Інтерес тривимірний RepRap принтер викликає можливістю самостійно створювати прототипи своїх. З покупкою цього принтера можна отримати не просто відмінну 3Д-друк різними матеріалами, але і створити такий самий пристрій.

Це цікаве вміння цього 3Д-принтера мінімізує його собівартість. Таким чином, користувач може створювати досить складні вироби, не потребуючи при цьому дорогої виробничої інфраструктури. Ця технологія дає можливість будь-якій людині розробляти потрібні об’єкти без великих вкладень та зусиль. Придбати в цьому випадку доведеться тільки принтер.

Технологія RepRap

З початку свого створення, RepRap почала отримувати масу позитивних відгуків. 3Д-принтери RepRap – найлегші у використанні та доступні пристрої для тривимірного друку. Ще більший подив у суспільстві забезпечив факт, що такі принтери можуть створювати прототипи електричних схем.

Головна мета проекту RepRap полягає в тому, щоб зробити чіткий пристрій самореплікації для мінімізації витрат. Така виробнича система дозволить створити масу експонатів, які потрібні у звичайному житті.

Така технологія може отримати вірусне поширення і полегшити основну зміну парадигми в дизайні та створенні продукції фабричного виготовлення запатентованих продуктів до одного з особистого виробництва не запатентованих продуктів з відкритими технічними вимогами. Відкриття дизайну товару та можливостей виробництва людям має сильно скоротити період для вдосконалення продуктів та підтримати набагато більшу різноманітність нішевих товарів, ніж може підтримати фабричний обсяг масового виготовлення.

Ця техніка має величезний потенціал в освітніх заявах. Технологія вже застосовувалась для освітньої мобільної платформи робототехніки. Окремі автори казали, що RepRaps може перевернути сферу освіти. Підтвердження цьому – недорога можливість створювати прототипи в аудиторії учнями, а також можливість замінити першокласне наукове обладнання.

Програмне забезпечення

RepRap створений як повноцінна система повторення, а не просто як складова апаратних засобів. Внаслідок цього в систему включено автоматизоване проектування (CAD) у форму 3Д системи моделювання та ПЗ автоматизованого виробництва (CAM), що перетворюють проекти учасників RepRap в інструкції до об’єктів RepRap.

По факту, будь-яка CAD або 3Д-програма моделювання може застосовуватися з RepRap, поки це може створювати файли STL. Розробники змісту застосовують усі варіанти інструментів, з якими вони знайомі.

Матеріали повторення

Технологія RepRaps дозволяє роздруковувати об’єкти з ABS, полімолочної кислоти (PLA), нейлону (не всі екструдери можуть створювати прототипи з цього матеріалу), HDPE і інших термополімерів.

У полімолочної кислоти (PLA) є покращені технічні характеристики, порівняно з іншими, це велика жорсткість, мінімальний рівень деформації та гарна прозора консистенція. Крім того, полімолочна кислота добре розкладається за допомогою мікроорганізмів.

Механічні характеристики RepRap, під час друку PLA, і ABS досліджені і, за результатами, відповідали міцності оригінальних принтерів.

У деяких комерційних принтерах, за дослідженнями, користувачі RepRap мали зробити експеримент з принтингом новими матеріалами з допомогою нових методик, і виявити результати. Методики для друку кераміки показали добрі результати. Також, кілька Recycle Bots були створені та виготовлені, для перетворення пластикових відходів, наприклад, контейнерів від шампуню та молочної продукції, на дешеву нитку RepRap. Є різні підтвердження, що застосування технології розподіленої переробки зберігає екологію та чудово підходить для організації «ланцюжка правильної торгівлі». Крім цього, сама продукція тривимірного друку при використанні споживачем, що також доведено, завдає менше шкоди екології, ніж заводська продукція.

Технологія RepRap підтвердила, що полівініловий алкоголь (ПВА) є потенційно хорошим матеріалом підтримки, для доповнення процесу принтінгу, хоча великі виступи можна створити із застосуванням невеликих шарів головних ЗМІ друку як підтримку, що механічним шляхом потім відійде надалі.

Друк електроніки – основне завдання проекту RepRap. Метою вважається вміння створити прототип своїх монтажних плат. Для реалізації цього завдання було запропоновано застосування різних методик.

  1. Металевий матеріал маленької точки плавлення допомагає правильно плавити схеми, щоб увімкнути їх у частину.
  2. Полімери Silver/carbon-filled: найчастіше ці матеріали застосовуються для виконання ремонтних робіт з монтажними платами і використовуються для   використовується для ремонту монтажних плат і розглядаються для використання для електрично провідних слідів.
  3. Витиснення припою безпосередньо.
  4. Провідні дроти: можна покласти у відсік від шпульки під час процесу принтінгу.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]