Чи потрібні 3д принтери у школі?

Тільки уявіть, ви могли б застосувати 3D-принтер, щоб наочно показати і пояснити дітям все на тему кожного заняття, будь то складна геометрія або простий урок малювання. Який же 3D-принтер буде найкращим для освітніх закладів?

3D-друк допоможе учням легко розуміти та швидко засвоювати матеріал, а також зробить дітей творчішими. А завдяки своїй доступності, 3D-техніка у класах – вже не фантастика.

3D-друк може застосовуватись у всіх навчальних закладах, від початкових шкіл до університетів. За допомогою 3D-принтера  будь-яка  геометрична фігура або будь-який інший предмет можна буде наочно показати учням, діти будуть більш зацікавлені у його вивченні та швидше сприйматимуть матеріал. До того ж, використання та застосування 3D-друку не настільки складний та трудомісткий процес, як ви могли подумати…

У чому переваги вивчення адитивних технологій для школярів?

Абітурієнти, які мають намір вступати до технічних вузів, отримають величезну вигоду, адже в них уже буде досвід. з 3D-апаратурою та програмами з моделювання.

Також у Росії щорічно проходить безліч конкурсів, пов’язаних з 3D-друком. Перемога в них допоможе учню створити свій проект та отримати чудову роботу для власного портфоліо. У майбутньому це може відкрити багато можливостей.

Але, варто зауважити, що при покупці такого дорогого обладнання потрібно мати кваліфіковану людину, яка вміє поводитися з 3D-обладнанням і nbsp; навчить цьому дітей. За відсутності такого працівника покупка подібної техніки буде зовсім безглуздою, адже ніхто не розумітиме як вона працює.

Сучасні виробники 3D-техніки орієнтуються насамперед на сферу освіти. Такі відомі розробники, як BQ, MakerBot, XYZprinting, створюють 3D-принтери для шкіл та спеціальні посібники з роботи з таким обладнанням. У Росії також активно застосовуються 3D-комплекти. Ті принтери, які закуповують для шкіл, зазвичай можна зустріти у конструкторських бюро та на сучасному виробництві. Залишилося лише навчити вчителів усім тонкощам роботи з 3D-апаратурою та зацікавити учнів новими можливостями.

3D-друк у математиці

3D-друк вже активно використовується у викладанні математики для наочної демонстрації графіків та математичних моделей, адже у всіх людей мозок працює по-різному та деяким дітям складно уявити складні фігури та площини, намальовані у зошиті. Саме за допомогою 3D-друку ці учні легко сприймають весь математичний матеріал, який дає вчитель.

3D-друк у географії та геології

На даний момент використання 3D-друку у сфері освіти починає набирати обертів, проте ми з вами вже бачимо величезні перспективи застосування. Основною причиною  повільного  введення  3D-технологій є непоінформованість про такі технології людей, які відповідальні за рішення у сфері освіти.

3D-друк – нова технологія, тому її запровадження у школах залишить свій відбиток на розвитку дітей. У ранньому віці вони легше опановують все нове. Власне, тому найкраще ввести навчальні курси щодо використання 3D-обладнання саме в початкових та середніх. школах.

3D-друк в історії

Зважаючи на все, історія як предмет, отримає найбільше переваг від запровадження 3D-технологій. Музеї по всьому світу починають використовувати 3D-інструменти, створюючи копії стародавніх предметів, даруючи відвідувачам можливість доторкнутися до них. Раніше по всьому музею ми могли бачити таблички із заборонами чіпати експонати, але тепер з використанням технологій відвідувачі зможуть не просто оглянути експонат, а й потримати його 3D-версію в руках, при цьому вона практично не відрізняється від оригіналу. А  уявіть, які здібності будуть у школярів. Їм потрібно буде тільки завантажити потрібний STL-файл, роздрукувати його, і будь-який музейний артефакт буде в руках. Погодьтеся, що урок історії з розглядом артефакту з епохи, про яку говорить вчитель, nbsp; пройде набагато цікавіше, ніж звичайне прочитання чергового розділу старого підручника.

3D-друк у мистецтві

3D-друк може з великим успіхом використовуватись на уроках образотворчого мистецтва. Вона надасть безліч можливостей, наприклад вивчення 3D-дизайну.

За допомогою 3D-друку діти зможуть втілювати все, що вони спроектували, а також розглядати в реальності тривимірні моделі. Також 3D-друк дасть можливість розглядати роботи дітей з інших шкіл та працювати учням над міжнародними спільними проектами, адже для цього потрібно буде лише надати доступ учням з інших країн до своїх моделей, а вони завантажать та роздрукують їх.

Останніми роками можна побачити все більше прикладів застосування 3D-друку в мистецтві. Ця технологія змушує по-новому подивитись цю сферу. І якщо 3D-друк діти вивчатимуть зі школи, то ці технології впровадяться у всі існуючі сфери мистецтва та життя загалом. І тоді ми побачимо, що 3D-друк це по-справжньому незамінна та потрібна технологія.

3D-друк як інструмент

3D-друк не тільки полегшить вивчення всіх дисциплін, але й при правильному підході може викладатися як самостійний предмет.

Ми живемо під час швидкого розвитку технологій, однією з яких є 3D-друк. Але більшість шкіл десятиліттями не змінювали методів викладання, тому нові технології їх лякатимуть, проте нам потрібні зміни. Впровадження 3D-технологій – це саме те, про що необхідно замислитись школам у всьому світі.

Вже зараз багато компаній розробляють навчальні плани з використанням 3D-технологій, і таких ініціатив стає все більше. Так, не можна не врахувати також об’єктивні фактори, що зупиняють розвиток таких технологій – недостатність бюджету, який має більшість шкіл. Крім того, більшість людей навіть не знають про 3D-друк.

Логічно, що коли ми говоримо про гроші, люди, які не розуміють цих технологій, проголосують проти інвестицій у них. Тому інформувати начальства навчальних закладів про можливості цих технологій має уряд. Наприклад, у США президент Барак Обама вже прийняв. перші заходи щодо інформування про 3D-друк. Але мине ще чимало часу, перш ніж усі почнуть визнавати та активно використовувати  3D технології.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]